czwartek, 24 stycznia 2013

tag!!!!

Cześć dziewczyny!! Przed chwilą dowiedziałam się, ze zostałam otagowana przez Paulina za co serdecznie dziekuje:**O to zasady tagu: 

* podziękować nominującemu na jego blogu,
* pokazać nagrodę The Versatile Blogger u siebie,
* ujawnić 7 faktów dotyczących samego siebie,
* nominować 10 blogów, które jej zdaniem na to zasługują,
* poinformować o tym fakcie autorów nominowanych blogów.
Teraz przejdę do 7 faktów o mnie...
1. Bardzo lubię spacerować późnym wieczorem co umożliwia mi podglądanie ludzi. Nie chodzi o zboczenie seksualne, a bardzo ciekawi mnie jak ludzie obcują ze sobą, jak żyją wśród swoich czterech ścianach. Może to nie jest zbyt zrozumiałe, ale naprawdę bardzo ciekawi mnie to jak się ludzie zachowują we własnych domach.
2. Jestem zboczona, ale nie zdeprawowana. Chodzi o to, ze bardzo lubie czytać ksiązki w rodzaju 50 twarzy Greya. Przez to jestem zboczona;p
3. Jestem człowiekiem bardzo otwartym na ludzi. Uwielbiam poznawać inne kultury, religie. Dotykać trudnych tematów i poznawać zdanie innych. W ogóle ludzie sa tematem, który zawsze bardzo mnie ciekawił chociaż wielokrotnie z moich ust wyszło zdanie: "Nienawidzę ludzi" Ludzie potrafia być okropnie stąd to zdanie. Ale w człowieku kryje się tyle tajemnic. Wystarczy siedzieć w pociągu i obserwować ludzi. Nie wyobrażacie sobie jak wiele jest różnych emocji, reakcji. W aktorstwie jest to bardzo przydatne, ale nie dlatego lubię się gapić na innych.
4. Jestem człowiekiem bardzo wrażliwym. Naprawdę potrafię się szybko wzruszać, a jak poznałam technikę aktorską i to jak można to dobrze zrobić to już całkiem się uwrażliwiłam. 
5. Jestem nadopiekuńcza. Zauważyłam tą cechę przy opiece nad moja 15 miesięczną chrześnicą więc nie wyobrażam sobie co biedzie jak sama będę mieć dziecko...
6.Moje motto życiowe to: Dzien bez uśmiechu jest dniem straconym. Ja uwielbiam się uśmiechać i dzielić sie radością z ludzmi. W dzisiejszych czasach to nic nie kosztuje a wiele może;)
7. To jest dosyć śmieszny fakt o mnie. Ponad dwa lata temu, kiedy nie byłam z moim chłopakiem, miałam dosyć dziwne poglądy na temat mężczyzn. Uwazałam, ze nie sa mi do życia potrzeni, że jak już wyjdę za mąż to po 30-stce i tak miałam dopoki sie nie zakochałam w moim chłopaku. Naprawde! Teraz moje przyjaciółki się śmieją, ze taka byłam antymiłosna a tu teraz nie wyobrażam sobie życia bez mojego Miśka:D 

No to chyba tyle. Może kilku rzeczy nie zrozumieć co nie bedzie dziwne bo ja jestem ogolnie niezrozumiałym człowiekiem - sama sie czasem nie rozumiem. Mam nadzieję ze dowiedziałyście sie kilku fajnych rzeczy o mnie. Teraz się "zemszcze" i otaguje inne dziewczyny:)

O to lista otagowanych:

1. http://patrycja2118.blogspot.com/
2. http://wiolka94.blogspot.com/
3. http://pazuryiinnebzdury.blogspot.com/
4. http://kosmetycznieinietylko.blogspot.com/
5. http://mavia-nails.blogspot.com/
6. http://littlebird92.blogspot.com/
7. http://nailsrevolutions.blogspot.com/
8. http://nail-polish-gatherer.blogspot.com/
9. http://jjjustii.blogspot.com/

Buziaczki:** Jeśli odpowiedzie to prosze dajcie mi znać pod tym postem;) Chętnie przeczytam:)

5 komentarzy:

 1. o no, ciekawych rzeczy się tu dowiedziałam ;))
  my już kiedyś podobny tag robiłyśmy ;)
  7 prawd o sobie :) Możesz przeczytać tutaj :)
  http://wiolka94.blogspot.com/2012/08/tag-x3.html

  OdpowiedzUsuń
 2. Nominowałam ciebie do Liebster Blog Award. Więcej informacji na tym blogu: http://kosmetyczka-kamy.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziękuje kochana za otagowanie, możliwe, że odpowiem jak będę mieć chwilkę. Z tym podglądaniem ludzi mam tak samo, mogłybyśmy razem sobie tak chadzać, bo mój narzeczowy woli leżeć w łóżku niż ze mną spacerować:D

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajne odpowiedzi :) ciekawy człowiek z Ciebie musi być wnioskując po tych kilku zdaniach:3

  OdpowiedzUsuń

Wszystkim serdecznie dziękuje za komentowanie. Jest to dla mnie niezwykle miłe i zachęcające;)
Wszelkie spamy i reklamy będą usuwane.