czwartek, 20 grudnia 2012

Wygrana w konursie u Sonji

Cześć Dziewczyny! Dzisiaj notka o mojej nagrodzie w konkursie u Sonja w ktorym to wygrałam preparat do pielęgnacji paznokci agda plus. Dzisiaj zaczełam testowanie. Zobaczymy czy sprawdzi sie na moich paznokciach:) Mam nadzieję, że tak!!

Na początek kilka słow od producenta:
" Działanie preparatu na płytkę paznokciowa potwierdzona badaniami dermatologicznymi i palikacyjnymi: 
-  Zmniejsza łamliwość i rozdwajanie paznokci - mnie sie ostatnio złamal to moze pomoze mi na to:D
- zmniejsza zmatowienie płytki paznokciowej - moje sie błyszczą od polerki, ale zobaczymy.
- poprawia wyglad wała okołopaznokciowego do pekania naskorka obrąbka okołopaznokciowego - no to coś dla mnie bo skórki mi czasem pękną.
- wyrównuje płytkę paznokciową - o!!! strzał w 10tkę! Jeśli mi pomoże na te moje nierówności to nie wiem co zrobie ze szczęscia!!
- chroni płytkę paznokciową przy częstym moczeniu rąk i kontakcie z odczynnikami chemicznymi - co prawda zazwyczaj mam rękawiczki, ale naczyć niestety nie myje w rękawiczkach wiec sie przyda:D

Skład: aqua, glycerun, alcohol (troche mnie to przeraża bo alcohol moze działać wysuszająco), keratin, panthenol. ethylparaben. 

Sposób użycia:
Nanies preparat na płytkę paznokcia, a następnie dokładnie wmasować w paznokcie i obrębek okołopaznokciowy. Nalezy stosować 2 - 3 razy dziennie przez conajmniej 3 tygodnie"

Fajne jest to ze nie pachnie. Czasem wyczuje alcohol ale nie przeszkadza mi to. Kosnystencja wodna. Dobrze sie wchłania i ogolnie jestem bardzo ciekawa wyniku:)1 komentarz:

Wszystkim serdecznie dziękuje za komentowanie. Jest to dla mnie niezwykle miłe i zachęcające;)
Wszelkie spamy i reklamy będą usuwane.