piątek, 14 grudnia 2012

POMOCY!!! Bruzdy....

Cześć dziewczyny! Dzisiaj notka na szybko. Przede mną weekend i opuszczę Was na dwa dni. Jak zwykle będę poza światem.
Muszę Wam coś opowiedzieć co przydarzyło mi się parę minut po napisaniu poprzedniej notki. Otóż do mojej pracy wpadła wystraszona koleżanka krzycząc żebym dala jej wiadro wody bo zapaliła jej się butla z gazem!!! No to jej dałam. Później wezwałyśmy straż i ewakuowano kilka budynków. Myślałam, że zejdę z tego świata jak sobie pomyślałam co możne zrobić taka butla z gazem!! Na szczęście szybko sytuacja została opanowana przez panów strażaków i mogliśmy spokojnie wrócić do pracy. Wiecie ja naprawdę nie mam nic do blondynek ale sprawdzanie czy gaz sie ulatania zapalniczką nie należy do najlepszych pomysłów. Naprawdę po tej sytuacji wierze w kawały o blondynkach, bo ta dziewczyna akurat ma blond włosy i inteligencje .... nie za wielka. Bez urazy oczywiście bo nie generalizuję i nie wsadzam wszystkie blondynki do jednego wora no ale wiecie.

Dobra a teraz mam do Was pytanie pomocnicze!
Na moich paznokciach pojawiły się pionowe bruzdy. Wiecie o co mi dokładnie chodzi. Nie mam pojęcia co mogę zrobić żeby zniknęły. Początkowo myślałam, ze to wina wycinania skórek. Przestałam to robić i nic. Nadal są. Zaczęłam dwa razy w miesiącu (NIE WIECEJ!!!) polerować płytkę specjalną polerką. Nie wiem może mam złą że mi nie znikają. Naprawdę nie wiem co robić zeby mi one zniknęły z paznokci.
W związku z tym mam do Was ogromną prośbę. Jeśli macie jakieś sposoby na to, jeśli znacie dobre polerki do paznokcie to proszę podajcie mi jakieś propozycję, rozwiązania na pozbycie się tego. Strasznie mnie to irytuję jak nie mam pomalowanych paznokci:(((( 

2 komentarze:

  1. Ja mam takie pionowe nierówności i nie wiem, z czego wynikają. Ale nie mam problemu z malowaniem ich np. Może wstaw zdjęcie, może ktoś miał lub ma coś podobnego :). A co do butli...ja jestem blondynką, ale w życiu nie wpadłabym na coś takiego ;/

    OdpowiedzUsuń
  2. Najlepiej jak byś dodała zdjęcie i pokazała te nierówności, wydaje mi się że jest to możliwe że tak Ci się stało od wycinania skórek bo może to być uszkodzenie mechaniczne macierzy paznokci, a odrosła Ci już cała długość płytki odkąd nie wycinasz już skórek? Jeśli bardzo Ci to przeszkadza możesz sobie kupić bazę pod lakier która wyrównuje płytkę paznokcia, ja ją kiedyś miałam i jest całkiem skuteczna :) jak uda mi się ją znaleźć to podeślę Ci link :)

    OdpowiedzUsuń

Wszystkim serdecznie dziękuje za komentowanie. Jest to dla mnie niezwykle miłe i zachęcające;)
Wszelkie spamy i reklamy będą usuwane.