środa, 10 października 2012

Poniedziałkowy mani.

Cześć Dziewczyny. Dzisiaj chciałam pokazać Wam mój poniedziałkowy mani. Troche spóźniony, ale musiałam się przekonać ile lakier będzie się trzymał na paznokciach.
Nie mam już tak długich jak miałam jeszcze w weekend. Musiałam je spiłować bo zaczynały mnie drażnić i bałam się, że przez moje wymachiwanie ręką albo komuś oczy wydrapię, albo złamie boleśnie któryś z paznokci.
Wczoraj lakier, który zobaczycie na zdjęciach(niestety tylko dwóch) poszedł pod zmywacz. Musiałam sobie nałozyć odżywkę na paznokcie więc zmyłam lakier. Dzisiaj mam tylko odżywkę Eveline ale pewnie na noc ja zmyje i nałoże odżywkę keratynową, tak jak wczoraj.
Niestety jesień mnie dopadła i już jestem przeziębiona. Poraża. Nie cierpie się tak tragicznie czuć jak teraz...   No dobra nie zanudzam..


Lakier to ten, który możecie zobaczyć notke niżej z jakiegoś chińskiego centrum. Nakłada się go normalnie. Pędzelek ma tradycyjny. Konsystencja gęsta i kryje po dwóch warstwach:)Schnie dosyć szybko.Sorry za skórki ale malowałam na szybko w pracy i nie mialam czym je zmyć.

4 komentarze:

  1. ładny kolor - podoba mi się :)

    OdpowiedzUsuń
  2. bardzo ładny odcień, choc sama u siebie nie mogę się przkonać do niebieskiego

    OdpowiedzUsuń
  3. Lubię wszelkie niebieskości, ten odcień też przypadł mi do gustu ;>

    OdpowiedzUsuń

Wszystkim serdecznie dziękuje za komentowanie. Jest to dla mnie niezwykle miłe i zachęcające;)
Wszelkie spamy i reklamy będą usuwane.