czwartek, 30 sierpnia 2012

Safari numer... jak zwykle nie wiadomo:)

Witajcie. Miałam Wam wczoraj przedstawić mój nowy nabytek, ale niestety nie miałam weny twórczej dlatego robię to dzisiaj.
Pożyczyłam aparat od siostry i zrobiłam zdjęcia. Nieźle się przy tym namęczyłam bo zwyczajnie nie mam do tego talentu, ale wierzę że kiedyś się z tym poprawię;)

Lakiery firmy Safari są Wam już doskonale znane, dlatego też nie będę się wiele rozpisywać. Powiem tyle, że nakładając ten lakier na wcześniej nałożoną odżywkę czyt. bazę wystarczyła mi jedna warstwa tego lakieru i już kolor był piękny i wyrazisty, natomiast kiedy nałożyłam lakier bezpośrednio na płytkę paznokcia potrzebowałam dwóch warstw. Pisze o tym dlatego, że pierwszy raz się z tym spotkałam. Zazwyczaj mam tak, że pomimo nałożonej bazy zawsze musiałam dać dwie warstwy lakieru ponieważ były prześwity, w tym przypadku było inaczej.

Kolor ten jest naprawdę piękny. Moim zdaniem przypomina taki jogurt malinowy. Na zdjęciach wygląda jak neon, ale to wina mojej kompletnej niewiedzy na temat robienia zdjęć tym aparatem. Jak kupię swój to mam nadzieję, że będzie inaczej. No w każdym razie zobaczymy jak będzie ;)

Kurcze jak tylko zaczęłam używać odżywki Eveline, o której pisałam tutaj <KLIK> moje skórki wokół paznokci zrobiły sie tragiczne. Dobrze, że mam maść z wit. A i E to zaraz zaatakowałam nią moje palce;)
Wgl zaniepokoił mnie fakt, że po odstawieniu tabletek Merz Special paznokcie sie trochę osłabiły. Wczoraj zauważyłam małe pęknięcie płytki, ale na szczęście udało mi się opanować sytuację. Chyba będę musiała do niej powrócić chociaż nie chce się uzależnić. Może znacie jakieś inne suplementy dobre na paznokcie??Byłabym wam wdzięczna za jakieś pomysły:):)

3 komentarze:

  1. kolorek ładny ;) ja uwielbiam lakiery Safari i jest to większość w mojej kolekcji ;D

    OdpowiedzUsuń
  2. Śliczny kolor, bardzo mi się spodobał :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Safari się cenia własnie za kolory, ten jest świetny !

    OdpowiedzUsuń

Wszystkim serdecznie dziękuje za komentowanie. Jest to dla mnie niezwykle miłe i zachęcające;)
Wszelkie spamy i reklamy będą usuwane.